Звернення Владики Філіпа до відвідувачів сайту

Улюблені брати і сестри!

Запрошуємо на сайт Відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства при Священному Синоді Української Православної Церкви.

Метою нашого сайту є найбільш повне висвітлення ключових аспектів місіонерської, освітньої та катехитичної діяльності Української Православної Церкви в Україні, розкриття історії Православної місії і духовної просвіти.

Створенням цього сайту відкривається можливість поділитися досвідом викладання християнських дисциплін в навчальних закладах, висловити пропозиції з дошкільного виховання в світлі Христової істини.

На сайті ви зможете знайти різні програми викладання дисциплін з релігійним наповненням, скористатися накопиченим досвідом і запропонувати своє бачення проблеми.

Цей сайт покликаний стати осередком всіх новин та напрацювань в області місіонерського, освітнього і катехитичного діяння Української Православної Церкви.

Сподіваємося, що сайт стане добрим підмогою для всіх місіонерів і Ви, дорогі гості нашого сайту, станете постійними його відвідувачами і нашими співпрацівниками на ниві освіти Світлом Христової Істини.
Боже благословення нехай перебуває з усіма Вами!

+ ФІЛІП,

Митрополит Полтавський і Миргородський,
Голова Відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства
при Священному Синоді Української Православної Церкви