Юні православні черкащани привітали людей літнього віку з Різдвом Христовим

9 січня 2023 р., з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вихованці Духовно-просвітницького центру Черкаської єпархії відвідали Черкаський геріатричний пансіонат. У святочні дні всі віруючі люди бажають почути благу звістку про народженого Спасителя. Тож, доброю традицією в нашому народі стало виконання в цей час колядок і щедрівок – обрядових піснеспівів, що прославляють велику подію Різдва Христового. По-особливому щиро і душевно святкові пісні звучать з вуст дітей – юних християн, чиї чисті душі тягнуться до Бога як до люблячого Отця.

З таким особливим почуттям і бажанням поділитися радістю свята з самотніми людьми, вихованці творчої студії “Гармонія” єпархіального Духовно-просвітницького центру вирушили до Черкаського геріатричного пансіонату. Перебуваючи в дорозі до медичного закладу, діти старанно готувалися до виступу, виконуючи різдвяні колядки в автомобілі, створюючи святковий настрій.

У пансіонаті юних артистів гостинно зустріли його співробітники та мешканці. З усмішкою на обличчі вони оплесками супроводжували вихід дітей на сцену. Потім, із завмиранням серця, вони переглянули підготовлену дітьми виставу, що складалась з пісень і сценок, присвячених події Народження у світ Христа Спасителя.

Наприкінці вистави діти подарували пенсіонерам підготовлені ними сувеніри та солодкі подарунки. На очах самотніх людей літнього віку проступали сльози – настільки їхні тонкі струни душі були зворушені дитячою увагою і турботою. Після різдвяного концерту, його юні учасники також ділилися своїми світлими враженнями про подію, що відбулася. Їхні серця перейнялися особливою любов’ю до бабусь і дідусів, яких вони тепер стали ще більше поважати і цінувати.

У слові до учасників і глядачів різдвяного концерту директор Черкаського геріатричного пансіонату Олекса Кузьмович Міхно наголосив на особливій ролі подібних заходів для мешканців медичного закладу. Подякувавши духовенству та мирянам Черкаської єпархії за організований ними благодійний проєкт, він наголосив на тому, що людина духовно жива доти, доки в неї є віра в Бога і в мирне майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *