Створено майданчик для обміну досвідом недільних шкіл УПЦ на YouTube

Благодійний фонд «Фавор» надав свій YouTube-канал як майданчик для обміну досвідом серед недільних шкіл Української Православної Церкви та запросив педагогів до співпраці, щоб разом допомогти дітям та їх батькам отримати необхідні знання про Православ’я і надихнути зробити в житті правильний вибір. Про це повідомили в БФ «Фавор» на сторінці у Facebook, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Як саме у вас виходить просто, доступно і пізнавально розповісти дітям про Бога, про молитву, про Церкву і християнське життя? Можливо, ви знаєте таємницю, як привести дитину до храму? Можливо, у вашої школи є унікальний підхід, своя методика і своя цікава історія роботи? Розкажіть про це. Поділіться досвідом, як на базі вашої парафіяльної школи організовано викладання таких предметів, як Закон Божий, Святе Письмо, церковнослов’янська мова, основи православної культури, уроки іконопису, співу, різноманітних творчих студій та майстер-класи», – закликали вчителів недільних шкіл у БФ «Фавор» до співпраці.

Вони надали для обміну досвідом свій YouTube-канал та запросили надсилати відео з організації роботи та навчального процесу – відеоуроки, рекомендації, практичні поради тощо.

«Можливо, саме ваші відео допоможуть дітям і їх батькам отримати необхідні знання про Православ’я і надихнуть зробити в житті правильний вибір. Допомагаймо один одного! Популяризуймо недільні школи разом!», – наголосили у фонді.

E-mail для відправлення відео: [email protected].
Телефон для консультацій: +38 (066) 187-88-76.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *