Справи милосердя

19 грудня 2022 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери Центру «Благо» на чолі з керівником єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієреєм Андрієм Сімоном та священнослужителями Полтавської єпархії відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева, навчально-реабілітаційний центр села Михайлівка, навчально-реабілітаційну школу-інтернат для глухих дітей, Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер, Полтавський обласний ліцей ім. С.Русової, Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної організації «Світло надії» та Горбанівський геріатричний пансіонат для літніх людей.

Житіє святителя Миколая Чудотворця – яскравий приклад любові до Бога і ближнього. Тому, шануючи цього святого, ми маємо також творити справи милосердя.

Священники поздоровили з великим святом тих, кого відвідали, та адміністрацію закладів і установ.

Волонтери провели цікаві ігри.

В кінці були вручені очікувані подарунки.

Була надана гуманітарна допомога у вигляді різних продуктів харчування, одягу, предметів особистої гігієни, прального порошка, засобів для миття посуду, іграшок та багато інших речей.

Всі, хто отримав допомогу, щиро подякували всім благодійникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *