Дитячі оздоровчі табори

“Орлятко”

ДИТЯЧИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНИЙ ТАБІР «ОРЛЯТКО» ПОЛТАВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ У МІСТІ КАРЛІВЦІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО У 2003 РОЦІ З БЛАГОСЛОВЕННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ФИЛИПА ЄПИСКОПА ПОЛТАВСЬКОГО І КРЕМЕНЧУЦЬКОГО.

Дитячий Православний літній оздоровчий табір «Орлятко» Полтавської єпархії є духовно-оздоровчим закладом, що створений для духовної роботи з дітьми на час літніх канікул. За світською кваліфікацією табір відноситься до числа профільних, у яких діти перебувають цілодобово і в яких, поряд з оздоровчими, надаються комплекси дій, спрямованих на розвиток у дітей певних здібностей та інтересів.

В табір приймаються діти віком від 7 до 15 років. Термін перебування в таборі 15 днів.

Табір діє на підставі Статуту (положення), що затверджується Архієреєм та сформований на основі Статуту Полтавської єпархії, і затверджений державними органами.

Дитячий табір складається з загонів, кількістю не більше 25 осіб.

Загони створюються з урахуванням віку дітей та їх статті. Табір має свій табірний прапор із зображенням святого Хреста та орлятка. Вихованням дітей в загонах займаються православні вихователі, їм допомагають вожаті – студенти духовних закладів, та помічники вожатих з числа відпочиваючих.

Більше детальної інформації про табір ви можете дізнатися за посиланням "ОРЛЯТКО".

2020 рік.

У зв’язку з несприятливими епідеміологічними обставинами в країні і світі, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського в цьому році скасовуються зміни православного оздоровчого дитячого табору “Орлятко”.

Для уточнення інформації звертатися за т. +38(066) 346-45-41 (Ірина Дмитрівна)

Адреса табору: 39500 Полтавська область, м. Карлівка, вул. Красноперівський ліс, 2.

Телефон табору: 066-523-84-38

Телефон директора табору 050-531-61-69 (о. Богдан Довбака)

Як доїхати до нашого табору?

З Києва – будь яким потягом, що курсує у напрямку Донбасу з зупинкою на станції м. Карлівки. Наприклад, Київ-Костянтинівка.

З Харкова– автобусом, що курсує за маршрутом Харків-Красноград-Карлівка, у передмісті Карлівки – зупинка «Вул. Гоголя».

З Дніпра та інших міст цього регіону – автобусом до зупинки «Вул. Гоголя» через Красноград.

“Псьол”