Черкаська єпархія провела масштабну благодійну акцію “Діти за мирне майбутнє”

В неділю 29 травня 2022 року, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, на території Архангело-Михайлівського кафедрального собору м. Черкаси відбулася багатолюдна благодійна акція “Діти за мирне майбутнє”, присвячена Дню захисту дітей. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Чернівецької єпархії.

Захід розпочався зі слів привітання митрополита Феодосія, після чого владика звершив молебень за мир в Україні, на якому діти та дорослі разом молилися про припинення жорстокої війни.

За богослужінням співали дитячий богослужбовий хор Духовно-просвітницького Центру Черкаської єпархії під керівництвом Ольги Вікторівни Васил’євої та дитячий хор Черкаської православної гімназії під керівництвом матушки Мар’яни Гаркавенко.

Після спільної молитви дозвілля найменших парафіян Черкаської єпархії урізноманітнили анімаційна та мильна шоу-програми, різноманітні конкурси, на яких дітвора виявляла свої таланти та здібності, гірки, батути та багато іншого.

Діти безплатно куштували солодку вату, попкорн та вгамували спрагу прохолодними напоями.

Усі учасники акції залишилися задоволені проведеним разом дозвіллям, а батьки висловили особливу подяку організаторам заходу за увагу та турботу про їхніх дітей у складний для всіх нас час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *