Богословська освіта дистанційно запрошуємо на навчання

Дистанційне навчання – це можливість навчатися в індивідуальному режимі, незалежно від місця і часу, можливість вчитися все життя. У всіх країнах світу спостерігається зростання числа вузів які використовують нові методи в навчальному процесі. Духовні (богословські) навчальні заклади не є винятком, тим більше, якщо вони носять назву «Місіонерських».

З 2014 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії функціонує сектор дистанційного навчання на богословсько-місіонерському факультеті.

Дистанційно навчатися можуть особи, які проживають у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя, на території Донецької і Луганської областей з особливим порядком місцевого самоврядування та особи з обмеженими фізичними можливостями.

Як проходить дистанційне навчання?

Вам слід з 1 червня по 25 серпня подати до канцелярії Семінарії документи відмічені в розділі «Інформація для абітурієнтів» на нашому сайті. Для осіб з обмеженими фізичними можливостями необхідно додати документ що засвідчує неможливість їх пересування до місця навчання.

  1. Особисто здати вступні іспити (до абітурієнтів з обмеженими фізичними можливостями буде виїжджати екзаменатор відряджений комісією; оплата транспортних витрат за рахунок абітурієнта).
  2. Придбати пакет програм, за якими буде вестися навчання, отримати контактні номери телефонів завідувача і секретаря сектора дистанційного навчання, скайп-нейм, електронні адреси та, в разі необхідності, номера телефонів викладачів.
  3. Вивчити теорію за допомогою електронних підручників, аудіо-, відео- і текстових лекцій.
  4. Систематично застосовувати отримані знання, ставити запитання і отримувати консультації, беручи участь у віртуальних бесідах з викладачами в режимі відеозв’язку (Skype).
  5. У встановлені розкладом дні і час здавати заліки та іспити за допомогою відеозв’язку (Skype). У кожному навчальному році проводяться дві заліково-екзаменаційних сесії: зимова заліково-екзаменаційна – 3-тя і 4-й тиждень грудня, річна заліково-екзаменаційна – 1-3 тижні червня. Оцінки заліків та іспитів виставляються в екзаменаційних відомостях і залікових книжках. Останні зберігаються в секретаріаті сектора дистанційного навчання; їх електронні версії висилаються студенту в кінці кожної заліково-екзаменаційної сесій.

Правила прийому на навчання у Полтавській місіонерській духовній семінарії.

З більш детальною інформацією про навчання на секторі дистанційного навчання можна ознайомитися в розділі «Дистанційне навчання».

Контакти:

тел./Viber: +38 097 779 37 93 – Людмила Леонідівна Рибальченко, завідуюча сектором дистанційного навчання.

E-mail: [email protected]

Поштова адреса: ПМДС, вул. Конституції, 12, м Горішні Плавні, Полтавська область, 39803, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *