БФ «Фавор» оголосив відеоконкурс «Відкритий урок» для вчителів недільних шкіл УПЦ

4 травня 2021 року благодійний фонд «Фавор» оголосив про відкриття нового відеоконкурсу «Відкритий урок», до участі в якому запрошуються викладачі дитячих недільних шкіл при храмах Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на тг-канал фонду “Фавор”.

«Ми знаємо, скільки душі та сил вкладають викладачі недільних шкіл для зацікавленості та виховання дітей у православній вірі, – йдеться в повідомленні, опублікованому в  – Результатом цієї кропіткої роботи є любов і віра дитини в Бога».

У фонді зазначили, що вчителі недільних шкіл зібрали величезний матеріал, більша частина якого – авторські напрацювання. Крім того, через карантин деякі школи перейшли на дистанційний формат, оволоділи програмами для організації відеоконференцій і налагодили повноцінне онлайн-навчання, «і все це – величезний просвітницький, професійний доробок, який може бути цікавим для більш широкої глядацької аудиторії».

Відеоконкурс «Відкритий урок», який проводиться в рамках програми фонду «Просвіта», покликаний знайти нові та цікаві методи викладання, створити тематичний навчальний відеоконтент як один із засобів урізноманітнення навчального процесу і духовного просвітництва.

До участі запрошуються вчителі дитячих недільних шкіл, що діють на базі храмів Української Православної Церкви. Для участі необхідно заповнити анкету-заявку, а потім зняти відкритий відеоурок на одну із пропонованих тем (Закон Божий, Євангельський або Біблійний сюжет, двунадесяті свята, житія святих) та надіслати організаторам відеозапис до 11 червня 2021 року.

Результати конкурсу оголосять 21 червня.

Більш детальна інформація про конкурс та правила його проведення представлені на сайті БФ «Фавор».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *