Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Код нашей кнопки

Шановні відвідувачі сайту!

З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви митрополита Полтавського і Миргородського Филипа в даному розділі будуть анонсуватися: тематика, дата та час проведення Skype-конференції в інтернеті, в якій зможуть взяти участь викладачі предметів духовно-морального спрямування, недільних шкіл та всі зацікавлені проблемою духовного виховання молоді нашої країни.

Для організації Skype-конференції ініціатору обговорення певної проблематики необхідно відправити на електронну пошту Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви rokim@ukr.net запропоновану тематику обговорення, дату та час, коли відбудеться Skype-конференція. Якщо тематика Skype-конференції буде відповідати напрямку діяльності Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви, тоді в даному розділі буде анонсована Skype-конференція з цієї теми.

Охочі взяти участь у анонсованій Skype-конференції мають встановити на свої комп'ютерні прилади спеціальну програму для спілкування в інтернеті Skype, зареєструвати в ній свій Skype-нейм, перевірити налаштування своєї web-камери та мікрофону та в означену в даному розділі дату та час приєднатися до участі у  Skype-конференції через пошук та приєднання у контакти Skype-нейму адміністратора конференції – rokim@ukr.net, який буде виступати модератором даного заходу. Обмеження програми Skype на одночасну участь  у  Skype-конференції – 25 чоловік, часова обмеженість однієї Skype-конференції – 2 години.

 

Дата і час конференції

      Назва конференції

Учасники конференції

   Примітки